Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Zanim pójdą do podstawówki

Pokazanie dzieciom jak należy poradzić sobie w zderzeniu z różnymi trudnymi sytuacjami i jaka postawę wobec nich przyjąć - to główny cel programu „Żyj zdrowo i z uśmiechem”, który zrealizowano w Przedszkolu na Górce w Łomży. Program adresowany był do przedszkolnych sześciolatków i ich rodziców i miał na celu uświadomienie zagrożeń z jakimi dzieci mogą się spotkać przekraczając po raz pierwszy próg szkoły.

Program, przygotowany przez pracowników Przedszkola Publicznego nr 9 w Łomży - Jolantę Sokołowską, Martę Lisowską i Tomasza Nidzgorskiego - obejmował zajęcia dla dzieci, w tym zajęcia tematyczne, konkursy, wycieczkę, spotkania z policjantem. Treści prezentowane w ramach działań były dostosowane do wieku i możliwości psychologicznych dzieci.
W trakcie jego realizacji przeprowadzono również spotkanie pedagoga z rodzicami o „realnych zagrożenia występujących w klasach nauczania zintegrowanego” oraz szkolenie dla kadry pedagogicznej przedszkola z zakresu profilaktyki i uzależnień.

Program „Żyj zdrowo i z uśmiechem” był realizowany w ramach Łomżyńskiego Programu Profilaktyki i  Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Patologii Społecznej na 2007 rok.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę