Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Jak one śpiewają

Główne zdjęcie
Joanna Zawłocka

Ostatni weekend był bardzo pracowity dla dziewcząt śpiewających w Miejskim Domu Kultury -Domie Środowisk Twórczych w Łomży. Joanna Zawłocka zajęła pierwsze, a zespół „Mały eMDeK” (Ola Lipińska, Magda Kocoń, Kasia Domalewska, Dominika Dłużewska, Natalia Stanulewicz, Ada Durzyńska, Kasia Dłużniewska) trzecie miejsce na odbywającym się w Warszawie Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek.

Początek grudnia również upłynął nam na wyjazdach związanych z konkursami. W Białymstoku odbywał się VII Międzynarodowy Festiwal Piosenki dla Dzieci i Młodzieży „O Złoty Mikrofon Radia Jard”. Laureatką pierwszego miejsca została gimnazjalistka - Paulina Januszkiewicz (kat.solo13-16), a zespół „Mały eMDeK” wyśpiewał 5 lokatę w kategorii zespołów wokalnych.

Dobre wiadomości nadeszły także z Krakowa. Malwiny Nowak (11 lat), śpiewająco przeszła 2 etapy eliminacji do VII Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowych Piosenek Jana Wojdaka” który odbywał się w Krakowie. Jury Festiwalowe przyznało Malwinie pierwsze miejsce w kategorii solistów od 8 do 11 lat.

Dodajmy, że opiekę nad śpiewającymi w MKD-DŚT łomżankami od lat sprawuje Magda Sinoff.
Foto: Joanna Zawłocka
Foto: Malwina Nowak
Foto: Mały eMDeK
Foto: Paulina Januszkiewicz

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę