Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek tirów pod Rajgrodem

Dwóch kierowców tirów zginęło na drodze nr 61 pod Rajgrodem. Ciężarówki zderzyły się czołowo na prostym odcinku drogi w okolicach wsi Braszcze. Ciała 41-letniego Polaka i 58 Litwina strażacy musieli wycinać ze zmiażdżonych kabin ciężarówek. Do wypadku doszło około godziny 22.00, ale droga była zablokowana przez kolejne sześć godzin.

Na razie nie wiadomo co było przyczyną wypadku. Policję powiadomił o zdarzeniu jeden z przejeżdżających kierowców, który zobaczył zniszczone auta stojące w poprzek drogi. Siła uderzenia była tak duża, że tiry odrzuciło od siebie na kilkadziesiąt metrów. Naocznych świadków nie było, dlatego biegły będzie ustalał przyczynę i kto zawinił.
Ciężarówka na polskich numerach rejestracyjnych, jadąca od Augustowa, wiozła stalowe pręty; litewska, zmierzająca w kierunku granicy - płyty wiórowe.
Jak odaje Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku ze wstępnych ustaleń wynika, że litweski tir przekroczył oś jezdni.
 
W wyniku uszkodzenia zbiorników z paliwem z obu samochodów na drogę wylało się ok. 1000l oleju napędowego, który usuneli strażacy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę