Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Zamiast Łomży wybrał Pruszków

W łomżyńskim ŁKS-ie trwają intensywne poszukiwania szkoleniowca. Trenerem drugoligowej drużyny miał zostać Jacek Grembocki (to on miał być oficjalnie przedstawiony podczas konferencji w ubiegłym tygodniu), ale w ostatniej chwili zrezygnował z łomżyńskiej oferty i wybrał tę złożoną przez Znicza Pruszków.


Grembocki w Zniczu zajmie miejsce zwolnione przez Janusza Wójcika, to do niedawana „nasz” poseł Samoobrony, który jako polityk, podobnie jak cała partia, przepadł w październikowych wyborach.
Tymczasem w Łomży nowy szkoleniowiec powinien pojawić się do końca tygodnia... Tak przynajmniej chcą działacze klubu, którzy zapewniają, że rozmowy z kandydatem zbliżają się ku finiszowi. Póki co nikt jednak nie chce podawać żadnych nazwisk czekając na wyniki czwartkowego spotkania działaczy klubu ze sponsorami i władzami miasta.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę