Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Młodzi łomżyńscy piłkarze najlepsi w Turnieju Wojciecha Chylińskiego

Główne zdjęcie
zwycięska drużyna ŁKS Łomża

Osiem zespołów rocznika 1996 i młodsi z województwa podlaskiego i warmińsko – mazurskiego rywalizowało w sobotę w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie w X Podlaskim Świąteczny Turniej żaków w piłce nożnej Pamięci Wojciecha Chylińskiego. Zwyciężyła drużyna ŁKS Łomża trenowana przez Sławomira Stanisławskiego, która w finale pokonała UKS RONA 03 I Ełk (trener Jakub Golak).

W regulaminowym czasie był remis 1 : 1, a o tym kto wygrał zdecydowały  rzuty karne, w który łomżanie okazali się skuteczniejsi (4 : 2). Trzecie miejsce w turnieju zajęła drużyna gospodarzy MOSiR (trener Ireneusz Parypa), która w meczu o brąz wygrała z LUKS Sokół Biała Piska (trener Zbigniew Dąbkowski) 2 : 0.
Kolejne miejsca zajęli: 5 – Olimpia Zambrów, 6 – RONA II Ełk, 7. Tur MOSiR Bielsk Podlaski, 8 – Hetman Białystok. Królem strzelców został Mateusz Borkowski (Sokół), a miano najlepszego bramkarza przyznano Pawłowi Kućko – zawodnikowi ŁKS-u.

Zawodnicy i trenerzy podkreślą, że turniej był dobrze zorganizował, a każdy uczestnik otrzymał świąteczny upominek. Mecze społecznie sędziowali Grzegorz Górski i Paweł Górski.
    Organizatorzy dziękują za pomoc i wsparcie Bankowi PKO BP O. Grajewo, SM MLEKPOL Grajewo, Masarni Zagłoba Grajewo i Spółce Dymek Grajewo.
                                                                                                                                         WJ

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę