Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Drugoligowa drużyna AZS PWSIP Wałkuscy Łomża wygrała lubelski turniej

Główne zdjęcie
Żen Bienżan

Bardzo dobrze zaprezentowały się łomżyńskie tenisistki stołowe podczas rozegranego w Lublinie II Turniej o Mistrzostwo II Ligi Kobiet w Tenisie Stołowym. Drużyna AZS PWSIP Wałkuscy Łomża wygrała ten turniej pokonując zespoły z Lublina i Ryk. Łomżanki po rozegraniu dwóch turniejów prowadzą w swojej grupie i ich awans do I ligi staje się coraz bardziej realny.

Jak poinformował Wacław Tarnacki trener łomżyńskich tenisistek w Lublinie poszczególne spotkania zakończyły się następującymi wynikami:
KKS Sygnał Lublin - AZS PWSIP Wałkuscy Łomża 5:10
AZS PWSIP Wałkuscy Łomża - UKS Arka Ryki 10:0
KKS Sygnał Lublin - UKS Arka Ryki 10:0
W walce o awans do pierwszej ligi łomżankom pozostał do rozegrania jeszcze jeden turniej. Odbędzie się on w lutym w Rykach.

W Lublinie zespół AZS PWSIP Wałkuscy Łomża zagrał w składzie: Żen Bienżan, Monika Narolewska, Katarzyna Listwon, Karolina Gołąbiewska, Kamila Świniarska i Weronika Łuba.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę