Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Boguski zadebiutował w piłkarskiej reprezentacji Polski

Główne zdjęcie
Rafał Boguski

Rafał Boguski wychowanek ŁKS-u Łomża w sobotę wieczorem zadebiutował w reprezentacji Polski. Od 46 minuty zagrał w towarzyskim meczu z Bośnią i Hercegowiną. Rozegrany w Turcji mecz wygrała Polska 1 : 0.

Jedynego gola pod koniec pierwszej połowy spotkania strzelił  Michał Goliński, po tym jak do Tomasz Zahrorski nie trafił w piłkę zagraną mu przez Pawła Brożka. W drugiej połowie meczu, choć przez większą jego część Bośniacy grali w osłabieniu, Polacy nie potrafili stworzyć dogodnej sytuacji do zdobycia kolejnej bramki.
Rafał Boguski grając na pomocy z prawej strony boiska trzykrotnie był faulowany.

Przypomnijmy Boguski ma 23 lata. Grę w piłkę nożną rozpoczynał w brawach ŁKS-u. Grał  tu od 2002 do 2006 roku. Do ekstraklasy trafił, gdy trenerem trzecioligowego zespołu ŁKS-u został Jerzy Engel junior. To wówczas został kupiony przez Wisłę Kraków, która trenował Jerzy Engel senior.
Boguski zadebiutował w ekstraklasie w czerwcu 2005 roku. Dziś, 15 grudnia 2007 roku, ponownie zagrał w biało-czerwonych barwach tym razem debiutując w reprezentacji Polski.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę