Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Zasłabł na dachu Katedry

Główne zdjęcie
Pracownicy wymieniają więźbę dachową nad prezbiterium liczącej 500 lat Katedry w Łomży

Z pomocą jednemu z pracowników remontującemu dach nad prezbiterium łomżyńskiej Katedry musieli przyjść łomżyńscy strażacy. Mężczyzna zasłabł będąc na dachu świątyni. Aby bezpiecznie ewakuować go na dół niezbędny okazał się strażacki podnośnik.

Jak relacjonuje dyżurny PSP w Łomży do zasłabnięcia pracownika doszło około godziny 10.00.  Wezwani na miejsce strażacy zastali mężczyznę na rusztowaniu na wysokości ok. 10 m przy ścianie Katedry. Był przytomny, ale z rusztowania udało się go zdjąć dopiero przy pomocy specjalnego dźwigu z „koszykiem”, do którego przenieśli go strażacy. Na dole na mężczyznę czekała już karetka pogotowia ratunkowego.

Przypomnijmy, łomżyńska Katedra przechodzi remont. W tej chwili trwają intensywne prace przy wymianie więźby dachowej nad prezbiterium zabytkowej świątyni. 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę