Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Kolejna śmierć na przydrożnym drzewie

Mężczyzna w wieku 28 lat zginął w wypadku jaki wydarzył się nocą około godziny 22.40 w okolicach wsi Brulin, gmina Śniadowo. Jak podaje sierżant Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku mężczyzna jechał samochodem marki opel vectra od strony Śniadowa w kierunku Szumowa. W okolicach Brulina, na łuku drogi stracił panowania nad samochodem, który zjechał na pobocze i z dużą prędkością uderzył czołowo w rosnące przy drodze drzewo.

Jak podaje policja samochód odbił się jeszcze od drzewa i dachował. Kierowca, 28-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, który po uderzeniu w drzewo wypadł z samochodu, zginął na miejscu. Prawdopodobną przyczyna wypadku była nadmierna prędkość.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę