Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Policja złapała grupę, która okradała firmy w Łomży i Piszu

4 osoby podejrzane o włamania i kradzieże zatrzymali łomżyńscy policjanci. Najmłodsza zatrzymana osoba to 18-letnia Milena Z. z Łomży - mówi rzecznik prasowy łomżyńskiej policji, Krzysztof Leończak. Pozostali to mężczyźni w wieku od 25 do 30 lat. Są podejrzani o popełnienie kilku przestępstw, m.in. kradzieży z włamaniem do salonu telefonów komórkowych w Piszu. Andrzej K. ma przedstawione zarzuty dotyczące 4 innych kradzieży na terenie Łomży, a także posiadania i rozprowadzania narkotyków. U Jarosława P. policjanci znaleźli 38 sztuk amunicji do pistoletu.

Policjanci odzyskali już 7 telefonów komórkowych, które zostały skradzione z salonu w Piszu. Sąd Rejonowy w Łomży zdecydował, że Andrzej K. najbliższy miesiąc spędzi w areszcie tymczasowym. Sprawa ma charakter rozwojowy i policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę