Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pismo od mieszkańców Łomży do ministra transportu

"Kilkanaście tysięcy samochodów dziennie przejeżdża pod naszymi oknami" - mówią mieszkańcy ulicy Wojska Polskiego w Łomży. To miejski przebieg drogi krajowej nr 61. Zdaniem mieszkańców wprowadzenie nocnego ograniczenia w ruchu dla ciężarówek to za mało. Dlatego wysyłają pismo do Ministerstwa Transportu z prośbą o przyspieszenie budowy obwodnicy. Tej nie ma w planach na najbliższych kilkanaście lat.

Mieszkańcy, którym przeszkadza hałas i którym pękają domy pisali już pisma do wojewody podlaskiego i prezydenta Łomży. Teraz o pomoc chcą poprosić ministra transportu. W skierowanym do niego piśmie wyliczają zalety trasy Via Baltica przez Łomżę, bo według nich tylko skierowanie tej trasy przez miasto może przyspieszyć budowę obwodnicy. Przypominają także, że przy ulicy Wojska Polskiego jest wiele szkół i przedszkoli. Mieszkańcy tej ulicy planują też blokadę drogi nr 61, żeby zwrócić uwagę wszystkich władz na swój problem.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę