Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Jazda po "kieliszku"

Coraz więcej praw jazdy zatrzymuje policja w regionie. W ubiegłym roku prawa jazdy straciło ponad 180 łomżyńskich kierowców, w tym roku z dokumentem pożegnało się już 130-stu. Dane zebrał Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Łomży. Powodem zatrzymań praw jazdy jest najczęściej nietrzeźwość kierowców – mówi Naczelnik Wydziału, Wiesław Doda.

Mimo zaostrzenia kar za jazdę po pijanemu i licznych apeli policji, kierowców po wypiciu kilku głębszych nie ubywa. Aspirant Janusz Chojnowski z Sekcji Ruchu Drogowego łomżyńskiej policji podkreśla, że nie ma dnia, aby policja nie zatrzymała przynajmniej kilku pijanych za kółkiem.
Za jazdę w stanie nietrzeźwym grozi kara grzywny, pozbawienia wolności do lat 2 oraz zatrzymanie prawa jazdy. Sąd może orzec także zakaz prowadzenia pojazdów na okres od pół roku wzwyż.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę