Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Tragedia na przejeździe kolejowym

Główne zdjęcie
fot. www.podlaska.policja.gov.pl

Trzy osoby zginęły, a dwie zostały ciężko ranne we wtorek w wypadku na przejeździe kolejowym w miejscowości Grabowo koło Dąbrowy Białostockiej. Czerwony ford fiesta, w którym znajdowało się pięć młodych dziewcząt, wjechał tam ok. godziny 20.20 pod pociąg relacji Łódź Fabryczna - Suwałki. Na miejscu zginęły trzy osiemnastolatki.

Jak poinformował Jacek Dobrzyński z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, na miejscu zginęły: pasażerka siedząca obok kierowcy oraz dwie osoby siedzące z tyłu, dwie pozostałe ofiary wypadku zostały przewiezione w stanie ciężkim do szpitala.
 Według Dobrzyńskiego, pierwsze relacje świadków zdarzenia wskazują na to, że czerwony ford najpierw zatrzymał się przed niestrzeżonym przejazdem kolejowym, a następnie ruszył, gdy nadjeżdżający pociąg był już dobrze widoczny. Policja ustaliła, że pociąg uderzywszy w samochód, pchał go przed sobą jeszcze ponad 200 m., miażdżąc forda.

Pasażerowie pociągu nie odnieśli obrażeń i zostali przewiezieni autokarami, wynajętymi przez PKP, do Suwałk.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę