Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Dwie tony na paczki

Około dwóch ton żywności i słodyczy zebrali wolontariusze łomżyńskiej Caritas. Produkty żywnościowe zbierano przez całą sobotę w kilkunastu dużych sklepach w mieście. Teraz wszystko zostanie przepakowane w małe paczki, które w formie świątecznych „prezentów” trafią do najbiedniejszych rodzin w Łomży.

Caritas zbiórkę żywności zorganizował po raz czwarty. W sobotę, w 17 łomżyńskich sklepach, ze specjalnymi koszykami stanęli wolontariusze Caritas (m.in. ze Szkolnych Kół Caritas) i członkowie czterech Parafialnych Zespołów Caritas z Łomży. Łącznie było to około 70 osób.
Łomżyńska Caritas dziękuje wszystkim – kierownikom sklepów, wolontariuszom i wszystkim ofiarodawcom, którzy okazali serce potrzebującym za wsparcie akcji.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę