Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Kolejna porażka łomżanek

Siatkarki UKS „Jedynka” Łomża po raz kolejny nie dały rady przeciwniczkom z drugiej ligi. Tym razem łomżanki, po początkowo dobrej grze, przegrały z zespołem Sparty Warszawa 1 : 3. Po ośmiu meczach debiutujące w drugoligowych rozgrywkach zawodniczki „Jedynki” zajmują przedostatnie miejsce w tabeli.


Sparta Warszawa to jednej z najsłabszych zespołów trzeciej grupy drugoligowych rozgrywek kobiet w piłkę siatkową. Łomżanki wychodząc na parkiet liczyły na wygraną. Od początku spotkania gra była jednak zacięta. UKS „Jedynaka” wygrał pierwszego seta, ale dopiero do 26. W kolejnym secie, który jak się później okazało był decydujący dla tego spotkania, zawodniczki Sparty Warszawa zdołały skutecznie przeciwstawić się łomżankom i ostatecznie wygrać go 26 do 24. Wygrany set podbudował gospodynie spotkania, które w trzecim secie pokazały się jako zdecydowania bardziej wytrawne siatkarki kończąc go siedmiopunktowa przewagą. Czwarty set okazał się już tylko formalnością. Łomżanki przegrały go do 16, a cały mecz 1 : 3. Tym samym Sparta Warszawa przeskoczyła UKS „Jedynka” Łomża w tabeli rozgrywek spychając nas na przedostatnie miejsce.
W ośmiu meczach łomżanki zdobyły cztery punkty wygrywając 9 setów, a 22 przegrywając.

Sparta Warszawa - Jedynka Łomża 3:1 (26:28, 26:24, 25:18, 25:16)

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę