Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Powrócą do rozmów

Po południu mają zostać wznowione rozmowy pomiędzy związkami zawodowymi działającymi w Browarze Łomża, a zarządem spółki w sprawie zwolnień. Przypomnijmy w ubiegłym tygodniu wypowiedzenia z pracy miało otrzymać 25 pracowników browaru. Decyzja o zwolnieniach wywołała oburzenie i sprzeciw załogi. Oflagowano biurowiec zakładu i bramę główną. Część pracowników pikietowała siedzibę zarządu firmy, co w efekcie doprowadziło do rozmów związków zawodowych z zarządem firmy.

Środowe rozmowy, po kilku godzinach zostały zawieszone na kilka dni. Związkowcy zgodzi się zdjąć rozwieszone flagi  i transparenty, a zarząd wstrzymał się z wręczaniem wypowiedzeń 10-ciu pracownikom. Dziś strony mają powrócić do rozmów. Związkowcy liczą, że uda im się dokonać zmian na listach osób do zwolnienia.
W trakcie przerwy w rozmowach ze związkowcami jeden z członków zarządu Browaru Łomża udał się na spotkanie do właściciela zakładu duńskiego koncernu Royal Unibrew. To właśnie oni wiosna kupili łomżyński browar. Umowa sprzedaży nie zawierała gwarancji zatrudnienia dla pracujących tu ludzi.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę