poniedziałek, 21 października 2019 napisz DONOS@

Jubileusz Stowarzyszenia "Rodzice Dzieciom" Troski Specjalnej

7 grudnia 2007 r. w świetlicy internatu Zespołu Szkół w Marianowie odbyła się uroczysta akademia z okazji 10-lecia działalności naszego Stowarzyszenia. Dokładnie 10 lat temu – 26 września 1997 roku w Sądzie Wojewódzkim w Łomży zostało zarejestrowane Stowarzyszenie „Rodzice Dzieciom” Troski Specjalnej.


Swoją obecnością jubileusz uhonorowali przedstawiciele władz powiatowych ze Starostą Łomżyńskim – Panem Krzysztofem Kozickim na czele, dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół i instytucji oraz sympatycy organizacji. Na spotkaniu obecni byli również podopieczni oraz ich rodzice.

Podczas uroczystości przedstawiono pokaz multimedialny dotyczący historii Stowarzyszenia, a uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej zaprezentowali gościom swoje umiejętności wokalne. Na okoliczność jubileuszu Stowarzyszenie opracowało monografię organizacji. Książki wręczono gościom podczas uroczystości. Były kwiaty, życzenia, gratulacje…

Stowarzyszenie odczuwa satysfakcję w związku z dotychczasowym dorobkiem i ma nadzieję na dalszą i owocną pracę w następnym 10-leciu.   
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Zbigniew Biernacki
so, 08 grudnia 2007 23:16
Data ostatniej edycji: pon, 10 grudnia 2007 06:33:33

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę