Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

„Katastrofa lotnicza” w Wysokiem Mazowieckiem

Na jednej z działek w Wysokiem Mazowieckiej rozbił się śmigłowiec. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Do wypadku doszło około godziny 14.00, na działce należącej do 60-letniego mężczyzny, który handluje sprzętem wycofanym z użytku przez wojsko. Ciekawostką jest to, że mężczyzna, który doprowadził do rozbicia helikoptera nie ma licencji pilota, a mimo to widywano go za sterami śmigłowców.

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że do wypadku doszło gdy mężczyzna odpalił jeden z dwóch silników helikoptera. Maszyna przewróciła się na bok, a śmigła roztrzaskały się po tej i sąsiednich działkach – mówi Grzegorz Malinowski rzecznik prasowy wysokomazowieckiej policji.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku i powiadomili odpowiednie służby lotnicze.

Jak mówi Malinowski na działce oprócz rozbitej maszyny są jeszcze dwa inne helikoptery. W sprawie ich właściciela przed dwoma laty policjanci skierowali do sądu wniosek o ukaranie go za latanie bez wymaganych dokumentów. Najprawdopodobniej nie ostudziło to jednak jego zapału do latania. Ostatnio do funkcjonariuszy znowu docierały sygnały, że pilotował on maszyny latające nad miastem.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę