Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 listopada 2021 napisz DONOS@

„Katastrofa lotnicza” w Wysokiem Mazowieckiem

Na jednej z działek w Wysokiem Mazowieckiej rozbił się śmigłowiec. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Do wypadku doszło około godziny 14.00, na działce należącej do 60-letniego mężczyzny, który handluje sprzętem wycofanym z użytku przez wojsko. Ciekawostką jest to, że mężczyzna, który doprowadził do rozbicia helikoptera nie ma licencji pilota, a mimo to widywano go za sterami śmigłowców.

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że do wypadku doszło gdy mężczyzna odpalił jeden z dwóch silników helikoptera. Maszyna przewróciła się na bok, a śmigła roztrzaskały się po tej i sąsiednich działkach – mówi Grzegorz Malinowski rzecznik prasowy wysokomazowieckiej policji.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku i powiadomili odpowiednie służby lotnicze.

Jak mówi Malinowski na działce oprócz rozbitej maszyny są jeszcze dwa inne helikoptery. W sprawie ich właściciela przed dwoma laty policjanci skierowali do sądu wniosek o ukaranie go za latanie bez wymaganych dokumentów. Najprawdopodobniej nie ostudziło to jednak jego zapału do latania. Ostatnio do funkcjonariuszy znowu docierały sygnały, że pilotował on maszyny latające nad miastem.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę