Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Pechowy czwartek

Do trzech wypadków z udziałem pieszych doszło wczoraj po południu w regionie Łomży. Pierwszy z nich zdarzył się we wsi Dębniki w gminie Zbójna. Kilka minut o 13.00 sześciolatek wbiegł na jezdnię wprost pod koła skody. Chłopczyk ze stłuczeniami głowy i nogi trafił do szpitala, ale na żądanie rodziców został wypisany do domu.

Kolejne dwa wypadki – to potrącenia na przejściach dla pieszych. Około godziny 10.00 w Zambrowie na Alei Wojska Polskiego kierowca VW na przejściu dla pieszych potrącił kobietę. Kierowca zbiegł z miejsca wypadku, ale policjanci, zatrzymali go w domu. Okazało się, że był to 48-letni mężczyzna.        

Niespełna półtorej godziny później w Kolnie 54-letnia kobieta jadące fiatem seicento potraciła na przejściu dla pieszych matkę z synem. Oboje trafili do szpitala, ale chłopak po opatrzeniu ran został zwolniony do domu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę