Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

„Mikołajki” dla dzieci z łomżyńskiego

Mikołaj, a właściwie „Mikołajki” o poranku obdarowały prezentami małych pacjentów łomżyńskiego szpitala. To studentki II roku Pielęgniarstwa Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, które w ten sposób postanowiły umilić chorym dzieciom pobyt w Oddziale Dziecięcym szpitalu.


Studentki i studenci, przebrani w mikołajowe stroje, wręczą dzieciom prezenty - zabawki i słodycze ufundowane przez firmę Cosmetics SJ,  oraz wielu prywatnych ofiarodawców.
- Prezenty otrzymało 44 dzieci, czyli wszystkie które dziś przebywają na oddziale – mówi Krystyna Wróblewska z-ca dyrektora Instytutu Medycznego PWSiP.
To kolejna już akcja przygotowana przez pracowników i studentów Instytut Medycznego Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Przypomnieć tylko można ubiegłoroczną akcję „Studenci PWSIiP - Łomżanom” polegająca na odwiedzaniu przez studentki Pielęgniarstwa osób bezdomnych, samotnych i ubogich. Akcja realizowana była z funkcjonariuszami Policji Miejskiej w Łomży.
- Szkoła ma w swoich założeniach włączenie się w akcje na rzecz społeczności lokalnych i my to stale robimy - dodaje Wróblewska.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę