Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Najcenniejsze z mleka

Orlen, TP SA i PZU to liderzy czwartej edycji rankingu Najcenniejszych polskich marek „Rzeczpospolitej”. Prezentowana w dzienniku lista 300 brandów przekracza wartości 40 miliardów złotych. Wśród najcenniejszych są także marki z regionu. Po raz kolejny okazuje się, że u nas najcenniejsze jest to co powstaje z mleka. Najwyżej – na 19 pozycji - jest wysokomazowiecka Mlekovia. Ta marka według ekspertów warta jest dziś 475,5 mln zł.

Wysoko na liście znalazły się także marki dwóch pozostałych spółdzielni mleczarskich z terenu dawnego województwa łomżyńskiego. Na  50. pozycji jest „Łaciate” SM Mlekpol z Grajewa, a na 57. marka „Piątnica” - OSM Piątnica. Według wyliczeń ekspertów „Łaciate” warte jest nieco ponad 180 mln zł, a „Piątnica” niemal 160 mln zł.
Na liście Marek „Rzeczpospolitej” z regionu jest także „Milko” należące do SM Mlekpol, które sklasyfikowano na 198 pozycji (wartość 29,1 mln zł). Wartość tej maraki według wyliczeń ekspertów w ciągu roku wzrosła o ponad 40%. W rankingach podskoczyła także „Łomża”. Marka piwa Browaru Łomża teraz zajmuje 218 miejsce i jest warta prawie 25 mln zł -  to o blisko 30% więcej niż rok wcześniej. 
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę