Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Lidl się buduje

Kolejny „dwutysięcznik” zasili strukturę łomżyńskiego handlu. Na placu przy skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Alei Legionów rozpoczęto pracę przygotowawcze do budowy pawilonu handlowego. Inwestorem jest Lidl Polska.

Lidl jest częścią niemieckiej grupy Schwarz. Posiada największą sieć dyskontowych sklepów spożywczych w całej Europie. Swoje placówki ma także w każdym większym mieście wokół Łomży. Lidl jest już w Zambrowie, Ostrołęce, Ostrowi Mazowieckiej, Piszu i Grajewie. Działkę, o powierzchni blisko 11 tys. metrów kwadratowych, sprzedał tej sieci prywatny właściciel. On sam wszedł w jej posiadanie w wyniku podjętej w grudniu 2005 roku uchwały Rady Miasta Łomża o scaleniu i ponownym podziale działek w obrębie ulic Mickiewicza, Legionów i Sikorskiego.
W marcu 2007 roku Naczelny Sąd Administracyjny w Warszawie orzekł, że to „postępowanie scaleniowe przeprowadzono niezgodnie z prawem”

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę