Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Trzeźwi o poranku

Prawdziwą obławę na pijanych kierowców zorganizowali w środę o poranku policjanci z województwa podlaskiego. W każdym mieście powiatowym ustawiono patrole, które miały sprawdzać czy kierowcy są trzeźwi. W trakcie trwającej od 6.30 do 8.00 akcji zatrzymano sześciu nietrzeźwych, przy czym trzech z nich w wydychanym powietrzu miało poniżej 0,5 promila alkoholu.

Jak podkreśla podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku patrole policyjne stanęły przy głównych ulicach 14 miast, w których znajdują się komendy miejskie lub powiatowe. Łącznie w całym województwie policjanci zatrzymali i sprawdzili blisko 2600 kierowców. W tej grupie było tylko sześciu nietrzeźwych. Rekordzistą poranka okazał się kierowca tira, którego zatrzymano w Siemiatyczach. W wydychanym powietrzu miał 1,5 promila alkoholu.
- Wynik akcji jest zaskakująco dobry. Dotychczas zdarzało się, że więcej pijanych zatrzymywaliśmy gdy akcje o kryptonimie „trzeźwy poranek” organizowaliśmy jednocześnie w jednym czy dwóch miastach – podsumowuje Baranowski. 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę