Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Grajewo zaprasza pracowników oświaty na halową piłkę nożną

Zarząd Oddziału ZNP oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie organizują dnia 12 I 2008 roku II Mistrzostwa Pracowników Oświaty województwa podlaskiego w halowej piłce nożnej. Patronat honorowy objął burmistrz miasta Krzysztof Waszkiewicz.

Udział mogą wziąć drużyny reprezentujące placówki oświatowe, miasta czy gminy, a w drużynach mogą brać nauczyciele, pracownicy administracyjni i obsługi, którzy mają stałe umowy o pracę. W zespole mogą występować zawodnicy zrzeszeni w Podlaskim Związku Piłki Nożnej. Trzy najlepsze drużyny otrzymają puchary, a pozostałe okolicznościowe statuetki ufundowane przez ZO ZNP w Grajewie.
      Informacje i zapisy pod adresem: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Strażacka 2, 19-200 Grajewo, tel/faks. 0-86 272-85-82 lub wieczorem 604 55-08-60, email: wieje@gazeta.pl
                                                                                                                                         WJ
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę