Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Wicewojewoda z Łomży?

Główne zdjęcie
Mieczysław Bagiński

- Wszystko jest na dobrej drodze – tak mówi Józef Midoszewski wiceprzewodniczący wojewódzkich struktur Polskiego Stronnictwa Ludowego o objęciu stanowiska wicewojewody przez łomżanina Mieczysława Bagińskiego. 63-letni polityk wczoraj oficjalnie został rekomendowany przez zarząd wojewódzki PSL-u na wicewojewodę podlaskiego.


Mieczysław Bagiński działacz od lat związany z ludowcami. Z ramienia PSL-u w latach 1994-1997 był wojewodą łomżyńskim, a obecnie jest przewodniczący sejmiku województwa podlaskiego. Jego przejście do urzędu wojewódzkiego wiązałoby się także z zmianami w samorządzie województwa. 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę