Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Poprawia się stan chorego na sepsę chłopca z Łomży

Sepsa u czterolatka w Łomży to przypadek jednostkowy i nie tak groźny jak przedstawiają to niektóre media - uważa dyrektor szpitala Marian Jaszewski. U chłopca, który kilka dni temu trafił na oddział zakaźny, lekarze zdiagnozowali wcześniejsze zapalenie migdałków i to niedoleczony stan zapalny i osłabienie organizmu były prawdopodobnymi przyczynami posocznicy. To, że lekarze zdecydowali się na leczenie dziecka na oddziale wskazuje także, że jego stan jest - jak na tę chorobę - zadowalający - naprawdę ciężkie przypadki leczone sa na OIOM-ie.

W Łomży co roku odnotowywanych jest kilka przypadków sepsy, teraz jednak media są szczególnie wyczulone akurat na tę chorobę - stwierdził doktor Jaszewski.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę