Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Sanepid nie zamknie na razie łomżyńskiego przedszkola "Mały Artysta"

Sanepid nie zamknie na razie łomżyńskiego przedszkola "Mały Artysta", mimo iż już co czwarte dziecko tam uczęszczające jest chore na salmonellozę. Jak poinformował Artur Arszułowicz z sekcji epidemiologii, od kilku dni wszystkie wyniki badań wykazują, ze liczba zakażonych nie wzrasta, zaś na pewno co najmniej setka dzieci jest zdrowa.

Sanepid zdecydował się przebadać wszystkie dzieci i wszystkich pracowników przedszkola - w sumie 245 osób, salmonellę stwierdzono u 66. W przedszkolu obowiązuje surowy reżim sanitarny - poinformował Artur Arszułowicz - niektóre z przedmiotów, które mogłyby przenosić zakażenie wycofano, inne są codziennie dezynfekowane, obostrzone są tez wymagania higieniczne. Decyzja Sanepidu w sprawie zamknięcia przedszkola może zmienić się, jeśli pałeczki salmonelli zostaną wykryte u kolejnych dzieci.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę