Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Zniknęły znaki zakazu wjazdu tirów

Znaki informujące o nocnym zakazie ruchu ciężarówek przez Łomżę zniknęły z dwóch dróg wojewódzkich prowadzących do miasta. Pracownicy Zakładu Dróg Miejskich zdjęli znaki stojące przy drodze nr 645 w Nowogrodzie i 679 prowadzącej do Mężenina. Jak podkreśla Andrzej Karwowski naczelnik Wydział Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Łomży nie oznacza to, że zakaz przestał obowiązywać.

Znaki zdjęto bo żądał tego zarządca tych dróg Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku. Karwowski dodaje, że znaki zakazu w dalszym ciągu stoją przy drogach krajowych i na terenie miasta i co najważniejsze spełniają swoje zadania - nocą przez Łomżę tiry nie jeżdżą.   
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę