Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wyższe podatki w Zambrowie.

Średnio o 10 % wyższe podatki od nieruchomości i od środków transportu zapłacą w przyszłym roku zambrowianie- uchwalili dziś miejscy radni. Więcej trzeba będzie zapłacić także za wodę i ścieki- za metr sześcienny dostarczonej i wykorzystanej wody w przyszłym roku każdy mieszkaniec Zambrowa zapłaci 5 zł i 38 gr- o 14 gr.więcej niż obecnie. O kolejne 14 gr wzrośnie abonament dla odbiorców wody.

Rada miejska Zambrowa podjęła także ostateczną uchwałę o rezygnacji z prowadzenia spółki "Szpital Miejski" i przekazaniu starostwu większości udziałów. Do nowej spółki miasto wchodzi jako wspólnik mniejszościowy, zaś w najbliższym czasie zupełnie nowe udziały maja w niej wykupić samorządy gmin wiejskich: Zambrów i Szumowo. Dla mieszkańców zarówno miasta jak i powiatu, zmiana właściciela nie powinna nic zmienić w korzystaniu z zambrowskiej służby zdrowia.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę