Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nagrody starosty wysokomazowieckiego przyznane

Zespół kolędniczy "Podlasie" z Wyszonek Błonia w gminie Klukowo i Norbert Tomaszewski z Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu to laureaci piątej już edycji nagrody starosty wysokomazowieckiego za twórczość artystyczną oraz upowszechnianie i ochronę kultury. W poprzednich edycjach nagroda ta trafiła m.in do pisarki Hanny Kowalewskiej i twórcy ciechanowieckiego Muzeum, Kazimierza Uszyńskiego.

 Po raz trzeci starosta przyznał też nagrody w dziedzinie kultury fizycznej i sportu. W tym roku odbiorą je lekkoatleta Arkadiusz Wojno, prezes "Sarty" Szepietowo Tomasz Nowacki i w kategorii "sponsor" Henryk Kraszewski z Czyżewa. Nagrody starosty zostaną wręczone dziś o godz.14 - na zakończenie sesji rady powiatu wysokomazowieckiego.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę