Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Zima zaatakowała

Zima paraliżowała wczoraj wieczorem ruch na ulicach Łomży. Opady marznącego śniegu i śniegu z deszczem sprawiły, że na drogach było bardzo ślisko. Samochody poruszały się z prędkością rzędu 30 – 40 km/h, a i to czasami okazywało się zbyt szybko... Dziś zapowiada się powtórka z historii.

 W regionie doszło do kilu wypadków, i wielu kolizji informuje podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku. Wczoraj wieczorem sześć osób zostało rannych na drodze nr 65 pomiędzy Mońkami a Grajewem gdy bus Lublin wypadł z drogi i dachował. Cztery osoby, po przewiezieniu do szpitala i opatrzeniu ran jeszcze wczoraj wróciło do domu, a dwie kolejne ofiary tego wypadku z urazami kręgosłupa i m.in. obrażeniami brzucha pozostały w szpitalu.
Śliska droga była także przyczyną wypadków do których dochodził dziś rano. Cztery osoby zostały ranę w wypadku forda eskorta, który wypadł z drogi w pobliżu Hajnówki. Do szpitala trafił  także  37 latek potrącony przez autobus PKS w okolicach wsi Dubiny.        

Rano na drogach regionu pracowały piaskarki, jednak one posypywały jezdnie przede wszystkim (za wyjątkiem dróg wojewódzkich)  w miejscach niebezpiecznych takich jak skrzyżowania, zakręty, czy podjazdy. Tymczasem synoptycy ostrzegają, że także dziś mogą nas czekać przelotne opady śniegu i śniegu z deszczem. Rano i wieczorem temperatura będzie przechodziła przez granicę zera stopni Celsjusza, a co się z tym wiąże, na drogach będzie bardzo ślisko.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę