Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

IT Academic Day

Grupa .net koła naukowego studentów Instytutu Informatyki Państwowej Wyższej Szkoły Inforamtyki i Przedsiębiorczości w Łomży zaprasza na IT Academic Day – spotkanie świata nauki i nowoczesnych technologii

29 listopada 2007 r. (czwartek), godz. 9:30 – 15.35 Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7,
ul Stacha Konwy 11, 18-400 Łomża

Zapraszamy na otwartą konferencję o nowych trendach w informatyce  nowoczesnych technologiach i narzędziach tworzenia zaawansowanych aplikacji. T Academic Day to dzień, w którym spotyka się nauka z biznesem. To także dzień wymiany między studentami a przedstawicielami firm informatycznych, to szansa dla studentów na znalezienie ciekawej praktyki lub stażu.  

IT ACADEMIC DAY

Jest to druga impreza tego typu organizowana w Łomży. Impreza ma charakter edukacyjny, składa się z trzech wykładów traktujących o technologiach Microsoft, które ułatwiają projektowanie zaawansowanych aplikacji. Przedstawione zostaną też programy akademickie Microsoft, w których działają łomżyńscy studenci.
Pomysł na taki dzień wziął się stąd, że Microsoft chciał nawiązać większą współpracę ze studentami informatyki, zaproponować im dostęp do technologii, nowych programów informatycznych, nawiązać kontakt z ambitnymi studentami.


KONKURS I UPOMINKI
Dla wszystkich zarejestrowanych osób są przewidziane upominki a także w czasie trwania konferencji będzie można wygrać nagrody. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba zarejestrować się na stronie www.codeguru.pl (wejście na stronę „Wydarzenia”, potem do „IT Academic Day”, „Rejestracja”). Rejestracja jest bezpłatna. Konkursy będą dotyczyć tematyki poruszanej na wykładach i będą zadawane po prezentacji. Nagrodami będą: książki, gadżety informatyczne.


PROGRAM  IT ACADEMIC DAY

9:00 - 9:30 - Rejestracja
9:30 - 9:45 - Oficjalne otwarcie konferencji
9:45 - 10:30 - Kariera z Microsoft (Sylwia Pataszek- Microsoft)
10:35 - 12:05 - Nowości w Visual Studio 2008 i .NET 3.5 (Paweł Bańkowski i Robert  Sołoniewicz - Grupa .Net PWSIiP)
12:05 - 12:20 - Przerwa
12:20 - 13:50 - Windows 2008: Co nowego i specjalnego Wam zaoferuję? (Sylwia Ptaszek - Microsoft)
13:50 - 14:05 - Przerwa
14:05 - 15:35 - Silverlight - Jak ożywić Twoja stronę (Miłosz Chmura - Grupa .NET PWSIiP)

Serdecznie zapraszamy.

Marcin Zacharzewski

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę