Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Miliony na własne akcje

91 mln 800 tys złotych wydał łomżyński Pepees na zakup swoich akcji. Spółka płaciła po 2,70 zł za jedna akcję. Jak się okazało w wezwaniu do sprzedania Pepeesowi zgłoszono ponad trzy razy więcej akcji niż spółka mogła kupić. Akcje skupowano aby je umorzyć.


Pepees skupując akcje własne realizowała uchwałę Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy z czerwca. Spółka kupiła 34 mln akcji własnych - nieco ponad 29 % wszystkich dostępnych na rynku akcji spółki - aby je umorzyć. Jak poinformowano w komunikacie giełdowym powołując się dane uzyskane od Domu Maklerskiego IDM S.A., przeprowadzającego wezwanie w imieniu PEPEES S.A.: - stopa alokacji wyniosła: 31,287799 % - stopa redukcji wyniosła: 68,712201 %.
W ten sposób akcjonariusze Pepeesu skonsumują większość pieniędzy pozyskanych ze sprzedaży Browaru Łomża.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę