Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Łatwy początek, a później dreszczowiec z happy end-em

Siatkarki UKS „Jedynka” Łomża wygrały 3 : 2 sobotni mecz z ŁKS Łódź. Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla łomżanek, które łatwo, lekko i przyjemnie aż 25 do 7 wygrały pierwszego seta. Później sytuacja na boisku i się zmieniła, a o wyniku musiał zdecydować tie-break. - Najważniejsze że mecz jest wygrany. Mam nadzieję, że dziewczęta przełamały złą passę i uwierzyły, że możemy wygrać – mówił po meczu trener Mirosław Skawski.

Po wysokiej wygranej w pierwszym secie i rozstrzygnięciu na swoją korzyść wyniku w drugim (25:23) wszystkim kibicom zebranym w hali im. Olimpijczyków Polskich wydawało się, że ten mecz będzie miał tylko trzy sety. Tymczasem obraz gry na boisku uległ zmianie. Łomżankom przestało niemal wszystko wychodzić, a ich przeciwniczki jakoby otrząsnęły po masakrze z pierwszego seta. Trzeciego i czwartego seta wygrały siatkarki ŁKS-u Łódź (21 : 25 i 20 : 25) i to one wychodziły „na fali” do tie-breaka. Na szczęście tym razem podopieczne Mirosława Skawskiego zebrały się i zdołały wygrać go wysoko 15 do 9.
- To były dla nas najważniejsze, bo dotychczas przegrywaliśmy mecze wyrównane – cieszył się ze wyniku tie-break i całego meczu Skawski.
- Za bardzo chciałyśmy wygrać tego trzeciego seta i wszystko się popsuło – mówiła Milena Skowrońska, dodając po tym zwycięstwie zespół uwierzył w swoje możliwości. - Lepiej gramy w obronie, już się ograłyśmy i teraz będzie lepiej – dodawał.

Zarówno trener jak i zawodniczki „Jedynki” podkreślają. Że lepiej jest grać na własnym parkiecie i przy własnej publiczności „bo kibice, to kolejny nasz zawodnik”.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę