Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Pomoc dla nauczycieli, uczniów i rodziców

Punkt konsultacyjny związany z rządowym programem przeciwdziałania przemocy w szkole zorganizowała Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna nr 1 w Łomży. Placówka zajmuje się przede wszystkim problemami, jakie pojawiają się w różnych typach szkół prowadzonych przez gminy powiatu łomżyńskiego oraz Starostwo Powiatowe w Łomży.

Fachową pomoc i poradę psychologów uczniowie, rodzice i nauczyciele mogą uzyskać w siedzibie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Jedwabnem, w środy w godz. 8 – 12 oraz w czwartki w godz. 7 – 11.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę