Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z serwisu: www.lks.lomza.tk

Sparing: ŁKS 2-1 Wigry

ŁKS pokonał w swoim pierwszym meczu sparingowym Wigry Suwałki 2-1 (1-0). Było to jednostonne spotkanie. Przez cały czas nasi zawodnicy kontrolowali grę, a suwalscy piłkarze skupiali sie na obronie.

Wyprowadzali jednak nieliczne, aczkolwiek groźne kontrataki. Dopiero po przerwie Marcin Nerowski udokumentował przewagę ŁKSu. Druga bramka była tylko kwestią czasu. Kilka minut później łomżyńscy piłkarze cieszyli sie po raz kolejny. Bramkę strzelił zawodnik przebywający na testach. (nazwiska niestety nie znam). Gol dla Wigier padł po nieudanej interwencji Zbigniewa Kowalskiego. Jednak to nie zdeprymowało naszych pilkarzy i spokojnie dowieźli prowadzenie do końca.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę