wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Sparing: ŁKS 2-1 Wigry

ŁKS pokonał w swoim pierwszym meczu sparingowym Wigry Suwałki 2-1 (1-0). Było to jednostonne spotkanie. Przez cały czas nasi zawodnicy kontrolowali grę, a suwalscy piłkarze skupiali sie na obronie.

Wyprowadzali jednak nieliczne, aczkolwiek groźne kontrataki. Dopiero po przerwie Marcin Nerowski udokumentował przewagę ŁKSu. Druga bramka była tylko kwestią czasu. Kilka minut później łomżyńscy piłkarze cieszyli sie po raz kolejny. Bramkę strzelił zawodnik przebywający na testach. (nazwiska niestety nie znam). Gol dla Wigier padł po nieudanej interwencji Zbigniewa Kowalskiego. Jednak to nie zdeprymowało naszych pilkarzy i spokojnie dowieźli prowadzenie do końca.