Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Strajk okupacyjny w łomżyńskim PKS-ie

Od rana nie jeżdżą autobusy łomżyńskiego PKS-u. Pracownicy firmy rozpoczęli strajk okupacyjny. To ich reakcja na wczorajsze popołudniowe odwołanie z funkcji zarządcy przedsiębiorstwa Adama Wykowskiego. Pracownicy zapowiadają, że będą strajkować do skutku, czyli aż do cofnięcia przez wojewodę podlaskiego tej decyzji. Strajk, poza bazą w Łomży, objął także filie łomżyńskiego PKS-u w Kolnie i Grajewie.


Adam Wykowski został zarządca PKS Łomża  niespełna trzy miesiące temu. Zastąpił na tym stanowisku Bernarda Aleksiejczuka, którego usunięcia domagała się załoga. W przysłanym wczoraj tuz przed 15.00 do firmy odwołaniu Wykowskiego nie ma nawet słowa o tym jakie są powody tej decyzji.
W piśmie podpisanym przez Ewę Wojewódkę dyrektora generalnego Urzędu Wojewódzkiego jest natomiast informacja, że nowym zarządcą PKS-u został Wojciech Zalewski

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę