Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Seminarium Unijne

Jak stworzyć partnerstwo lokalne i jak napisać wniosek o pozyskanie środków z Europejskiego Funduszu Społecznego będą mogli dowiedzieć się uczestnicy seminarium organizowanego przez Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Łomży. Seminarium przede wszystkim będzie zachęcało do tworzenia partnerstw i wspólnego pisania wniosków o dofinansowanie, bo taka forma zwiększa szansę na dostanie pieniędzy -powiedział Radiu Nadzieja Sławomir Szulc, kierownik Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego w Łomży

W czasie seminarium będzie można dowiedzieć się, na czym polega partnerstwo lokalne. Oprócz tego uczestnicy poznają projekty, które do tej pory uzyskały dofinansowanie EFS, a były napisane właśnie w partnerstwie.
Do udziału w seminarium zaproszone są instytucje samorządowe, instytuje pomocy społecznej, szkoły i inne ośrodki, które mogą starać się o środki z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Seminarium „Partnerstwo Lokalne w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego” odbędzie się w budynku Starostwa Powiatowegoprzy Szosie Zambrowskiej w Łomży. Początek szkolenia o godzinie 11.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę