Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Potrącona na przejściu

Ze zwichniętym obojczykiem i ogólnymi obrażeniami ciała trafiła do łomżyńskiego szpitala kobieta potrącona w nocy na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu Alei Legionów z Piłsudskiego w Łomży. Sprawca wypadu był 19-latek kierujący oplem vectrą.

Do wypadku doszło około 22.30. Jak informuje sierż. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku kobieta prawidłowo przechodziła przez jezdnię „mając zielone światło”. Nastoletni kierowca opla był trzeźwy.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę