Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Posłowie biorą się do roboty...

Wybrani blisko miesiąc temu posłowie podzielili się pracą. W tym tygodniu, na „dokończonym” pierwszym posiedzeniu nowego Sejmu, ukształtowały się składy wszystkich stałych komisji sejmowych. To właśnie w komisjach i podkomisjach odbywa się prawdziwa praca posła. Tam wypracowywane są rozwiązania i zapisy, które później przyjmowane są (lub nie) w całości lub z poprawkami w sali plenarnej. Posłowie „Ziemi Łomżyńskiej”, jest ich trzech, trafili do pięciu różnych komisji.

 O tym który poseł gdzie trafi zależy przede wszystkim od posła, jego kompetencji i znaczenia, a także (a może przede wszystkim) znaczenia komisji.
„Nasi” posłowie trafili do:
Lech Kołakowski
Komisja do Spraw Unii Europejskiej
Komisja Polityki Społecznej i Rodziny

Jacek Bogucki
Komisja Odpowiedzialności Konstytucyjnej
Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Kazimierz Gwiazdowski
Komisja Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa
Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę