Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Kolejna śmierć na 61

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wieczorem na drodze krajowej nr 61 w okolicach Szczuczyna. Samochód ciężarowy potrącił śmiertelnie pieszego. Kierowca tłumaczył, że nie wiedział idącego poboczem drogi mężczyzny.

Wypadek wydarzył się około godziny 17.30. Pięćdziesięcioletni mieszkaniec jednej z okolicznych wsi poboczem drogi wracał do domu. Nie doszedł. Śmiertelnie potrącił go ciężarowy ford cargo.

Policjanci apelują do kierowców o większą uwagę zwłaszcza teraz gdy zmrok zapada wcześniej. Apelują także do pieszych większą o ostrożność i zakładanie jasnych, lub z jaskrawymi elementami ubrań, które sprawiają, że kierowcy znacznie wcześniej będą mogli dostrzec idącego poboczem drogi pieszego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę