Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Turystyczne skrzydła Ziemi Łomżyńskiej

Główne zdjęcie
Piramida fot. Jerzy Chaberek

Podejmowanie działań na rzecz promocji i rozwoju turystyki przyjazdowej jest głównym celem Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ziemia Łomżyńska”. Organizacje powołali wspólnie łomżyńscy samorządy, biznesmeni z branży turystycznej oraz organizacje pozarządowe.

 Jak podkreślają założyciele łomżyńskiego LOT-u naczelnym i pierwszym jej zadaniem jest rozwój turystyki przyjazdowej, czyli stworzenie spójnego produktu turystycznego Ziemi Łomżyńskiej i jego promocja oraz tworzenie i koordynacja sieci punktów informacji turystycznej.
Podczas pierwszego Walnym Zgromadzeniu członków organizacji powołano siedmioosobowy zarząd. Prezesem został Mariusz Staniurski właściciel TurLomza.pl , a wiceprezesami Krzysztof Kozicki starosta łomżyński i Zbigniew Karwowski, właściciel m.in. hotelu „Zbyszko” w Nowogrodzie.
Póki co LOT „Ziemia Łomżyńska” tworzy 25 członków.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę