Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Mostek przez Łomżyczkę

Główne zdjęcie
fot. UM Łomża

Za miesiąc powinien zostać oddany do użytku nowy most przez Łomżyczkę przy Lasku Jednaczewskim. Pracownicy firmy budującej most ułożyli już jego stalową konstrukcję. Opiera się ona na żelbetonowych palach wbitych na głębokość 14 metrów w skarpy po obu stronach rzeczki.

Przejazd Groblą Jednaczewską z Łomży do znajdującego się po drugiej stronie Łomżyczki Lasku Jednaczewskiego został zamknięty na początku października. Wówczas to rozebrano stary most, który w ocenie specjalistów groził zawaleniem. Nowy zgodnie z planem ma zostać oddany do użytku 15 grudnia. W tym tygodniu układano jego stalową konstrukcję. Zbudowana jest ona z grubych falistych blach stalowych. Na niej ma się znajdować jezdnia szerokości 6 metrów, a także chodnik szerokości 2 metrów i ścieżka rowerowa o szerokości 3 metrów.
Całość prac, wykonywana w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Nadnarwiański ciąg komunikacyjny”, ma kosztować prawie 1,5 mln zł.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę