Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Plus w Łomży sięga wyżej

Ponad 70 metrów wysokości ma wieża, która wczoraj wyrosła na prywatnej działce usytuowanej przy wylocie z Łomży na Zambrów. Jak podaje Łukasz Czech z biura prasowego ratusza to nowy maszt sieci telefonii cyfrowej sieci Plus GSM.

Prezydenta miasta decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia obejmującego budowę stacji bazowej telefonii cyfrowej sieci Plus GSM wydał w czerwcu 2007 roku. Zgodnie z tym dokumentem stalowa wieża ma mieć wysokości 72,5 m. W skład „bazy” wejdzie także kontener z urządzeniami zasilającymi i nadawczo – odbiorczymi oraz anteny nadawczo – odbiorcze i radioliniowe. Najniższa antena zamontowana ma być na wysokości 26 metrów, najwyższa na wysokości 71 metrów.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę