Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 13.11.2007

I Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zaprasza na cykl seminariów informacyjnych dotyczących prawnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej. Seminaria skierowane są do właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, instytucji otoczenia biznesu oraz jednostek samorządu terytorialnego.
Tematyka:
Windykacja Należności – 28.11.2007
Prawo zamówień publicznych po nowelizacji – 30.11.2007

Seminaria odbywać się będą w siedzibie PFRR przy ul. Starobojarskiej 15 w Białymstoku, w godzinach od 10. 00 do 14.00.
Prelegentami podczas seminariów będą prawnicy specjalizujący się w danej dziedzinie.
Koszt uczestnictwa wynosi 100 zł netto (122 zł brutto) od osoby. Ilość miejsc ograniczona (20 miejsc na każde seminarium). Decyduje kolejność zgłoszeń.
Karta zgłoszenia dostępna w biurze Izby. Zgłoszenia będą przyjmowane do 23.11.2007r.II Euro Info Center za pośrednictwem biura Izby informuje o powstaniu projektu BCD (Business Cooperation Database), który ułatwia kontakt między firmami, instytucjami i jednostkami badawczo – naukowymi w całej Europie a nawet innych państwach na świecie.
Szczegóły dotyczące BCD (zalety, możliwości kooperacyjne, procedura uczestnictwa w projekcie) są dostępne w biurze Izby, bądź prosimy o bezpośredni kontakt z Tomaszem Stypułkowskim – specjalistą ds. projektów, tel. 085-740-86-73.


Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę