Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nagrody Marszałka rozdane.

Donata Godlewska, Jerzy Śródkowski, ksiądz Michał Niegierewicz i Leon Tarasewicz - to laureaci dorocznych nagród marszałka województwa podlaskiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury. Przyznane po raz ósmy nagrody wręczono wieczorem w białostockim Ratuszu. Donatę Godlewską z Łomży nagrodzono za wieloletni trud dokumentowania historii Ziemi Łomżyńskiej.

 Jerzy Śródkowski - uhonorowany został za upowszechnianie kultury muzycznej i folkloru. Ksiądz Michał Niegierewicz dostał nagrodę marszałka za konsekwencję w propagowaniu muzyki cerkiewnej. Artysta malarz Leon Tarasewicz uhonorowany został za całokształt dokonań artystycznych. Dłuższe spotkanie z laureatami Nagród Marszałka zapraszamy , po 9 -tej w programie Trochę Kultury.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę