Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Można już składać wnioski o dofinansowanie modernizacji gospodarstw rolnych

Od godz.8.15 rozpoczęło się przyjmowanie wniosków od rolników ubiegających się o pomoc finansową na modernizację gospodarstw rolnych. W województwie podlaskim wnioski będą przyjmowane tylko w jednym miejscu - w Biurze Wsparcia Inwestycyjnego przy ul. Lipowej 32 A w Białymstoku. Każdy rolnik w ciągu najbliższych sześciu lat może ubiegać się o 300 tysięcy złotych - albo za jednym razem, albo wykorzystywać tę sumę w częściach w kolejnych latach. W sumie, w tym roku dla rolników z województwa podlaskiego, przeznaczono na to działanie ponad 28 mln euro.

Eksperci wyliczają, że w tym roku można będzie przyjąć około tysiąca wniosków. Prawdopodobnie więc wnioski będą przyjmowane tylko przez 2-3 dni. Dlatego też pierwsi rolnicy pod białostockim biurem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaczęli dyżury już przed tygodniem. Powstała też społeczna lista kolejkowa, jednak nawet zapisanie się na niej nie gwarantuje otrzymania pomocy w tym roku. Jeśli jednak wniosek zostanie złożony a nie zostanie zakwalifikowany, automatycznie przejdzie na przyszły rok i zostanie rozpatrzony w pierwszej kolejności. Dziś wnioski będą przyjmowane do godziny 22:00, jutro - do 16:30 i - jeśli będzie jeszcze także taka potrzeba - w poniedziałek.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę