Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Real daje Echo Investment więcej czasu na Łomżę

Główne zdjęcie
"łomżyński" Real

Sieć Real nie rezygnuje z planów ulokowania w Łomży swojego hipermarketu. Jej przedstawiciele podpisali aneks do zawartej przed dwoma laty umowy z Echo Investment na budowę hipermarketu w Łomży. Developer ma jeszcze siedem miesięcy na zdobycie brakującej mu do inwestycji niewielkiej działki i blisko dwa lata na uzyskanie ostatecznego pozwolenie na budowę obiektu centrum handlowego.

Hipermarket Real miałby być główną atrakcją planowanego przez Echo Inwestment centrum handlowego przy skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej w Łomży. Zgodnie z pierwotną  umową developer zobowiązał się, że pozwolenie na realizacje tego obiektu otrzyma do połowy 2007 roku. Tak się jednak nie stało. Nowy aneks do tej umowy zakłada, że do 22 czerwca 2008 roku Echo Investment nabędzie jeszcze jedną działkę niezbędną do realizację planowanej inwestycji. Chodzi o przebiegającą niemalże przez sam środek zakupionego przez Echo Investment terenu drogę miejską – tzw. Starozawadzką. Jeżeli ten warunek nie zostanie spełniony zgodnie z komunikatem Echo Inwestment umowa „zostanie rozwiązana bez jakichkolwiek roszczeń ze stron”.
Kolejnym warunkiem jaki musi spełnić Echo Investment aby budować w Łomży hipermarket dla Real jest uzyskanie ostatecznego pozwolenia na budowę obiektu do 30 czerwca 2009r.

Przypomnijmy podpisana w 2005 roku umowa pomiędzy Real a Echo Investment zakładała, że developer wybuduje w Łomży hipermarket, a następnie odda go do korzystania spółce „Real” na okres 15 lat za 11 mln 322 tys. euro netto.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę