Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Dobre paliwa!

Sprzedawane w Łomży i okolicy miasta paliwa są dobrej jakości. Tak twierdzi Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) i Państwowa Inspekcja handlowa, którzy na początku czerwca przebadał próbki paliw z 16 stacji w województwie podlaskim. W samej Łomży analizie zostało poddane paliwo sprzedawane na trzech stacjach: PHU PRYMA Aleja Legionów 141 D, BP przy Alei Legionów 155 i na stacji znajdującej się przy ul. Poznańskiej 154.

Wszędzie tam pobrane próbki paliwa zawierały to co powinny zawierać czyli odpowiednio benzynę lub olej napędowy bez żadnych niepotrzebnych dodatków. W Łomży stacje paliw kontrolowano 7 czerwca, a ich wyboru dokonała centrala UOKiK w Warszawie.


Lista stacji paliw skontrolowanych w Łomży i najbliższej okolicy:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę