Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Jeden z głównych podejrzanych o nielegalną produkcję papierosów w Łomży został zwolniony z aresztu.

Jeden z głównych podejrzanych w sprawie nielegalnej fabryki papierosów, Andrzej R. został zwolniony z aresztu - poinformowała rzecznik prokuratury okręgowej w Radomiu Małgorzata Chrabąszcz. Powodem takiej decyzji był zły stan zdrowia oskarżonego. Andrzej R., który jest teściem prokuratora rejonowego z Łomży, cierpi na problemy krążeniowe. Mógł opuścić także areszt dlatego, że w jego sprawie zebrano już wszystkie niezbędne dowody i wyjaśnienia. Trwają natomiast czynności sprawdzające czy z nielegalną fabryką papierosów nie są powiązane także inne osoby.

Prokurator Małgorzata Chrabąszcz stwierdziła ponadto, że nie dopatrzono się okoliczności, wskazujących na to, by prokurator rejonowy w Łomży mógł wiedzieć o tym, co dzieje się na działce przekazanej mu i jego żonie przez teścia. Tymczasem Prokuratura Apelacyjna w Białymstoku nie zakończyła jeszcze postępowania wyjaśniającego w sprawie szefa łomżyńskiej prokuratury. Prokurator Jacek Cholewicki, po dwutygodniowym urlopie, powrócił dziś do pełnienia obowiązków służbowych. Nadal kieruje prokuraturą rejonową.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę